Privé-woning met privé zwembad
De woning wordt uitsluitend aan u verhuurd.
Privé-woning met privé zwembad
De woning wordt uitsluitend aan u verhuurd.
Beschrijving
Vakantiehuis voor 18 personen in Andújar, in de provincie Jaén, in Andalusië.
Dit huis is verdeeld in twee verdiepingen. Op de begane grond is de woonkamer, die is voorzien van een comfortabele bank en een paar fauteuils, die rond de open haard en de televisie zijn geplaatst.
De keuken is onafhankelijk en is uitgerust met alles wat nodig is voor het gebruik van de gasten, want het heeft onder andere een koelkast, oven, magnetron, keramische kookplaat, broodrooster, koffiezetapparaat, enz.
Op deze verdieping bevinden zich tevens drie slaapkamers.
Op de bovenverdieping bevinden zich de overige zes slaapkamers. In totaal zijn er in vier kamers vier tweepersoonsbedden van 1.35 en in de andere vijf twee eenpersoonsbedden van elk 90.
Elke kamer heeft een en-suite badkamer, en heeft ook een toilet.
In de buitenruimte is er een 4x7 meter zwembad. Naast het zwembad staan meerdere ligbedden waar u heerlijk kunt zonnen en ontspannen. U vindt er ook een barbecue waar u kunt koken en lunchen in gezelschap en buiten, hoewel deze alleen in de wintermaanden beschikbaar zal zijn.
Indeling
Slaapkamer(s): 9
Badkamer(s) / Toilet : 9
Ruimtes / Kamers
Faciliteiten
Condities
Afstanden
Kaart
Accommodaties in de buurt