Vakantiehuis met mooie chill-out ruimte in het oosten van Andalusië
Beschrijving
Vakantiehuis in de buurt van Taberno, in de provincie Almería, Andalusië.
De rustieke charme van deze woning mengt zich perfect met de omgeving die het huis omgeeft. De kenmerken en faciliteiten zorgen voor een onvergetelijk verblijf voor het hele gezin, die zullen genieten van de rust van de omgeving en het comfort dat de woning biedt.
Deze gezellige hut is gelegen op een landgoed waar ook de eigenaren in een aparte woning wonen, vergezeld van hun honden, katten en paarden. Het is een ideale plek voor natuurliefhebbers en dierenliefhebbers. Alle faciliteiten van de hut, inclusief terrassen en zwembaden, zijn privé en uitsluitend voor gebruik door de gasten.
Het interieur, rijk gedecoreerd, biedt een rustieke meubelstijl met moderne accenten. Dit zorgt ervoor dat het hele gezin optimaal kan genieten van hun vakantie in de provincie Almería. De belangrijkste kamer is de woonkamer, uitgerust met twee banken en een houtkachel; van hieruit heb je toegang tot de twee slaapkamers en de keuken. Deze laatste is uitgerust met de essentiële keukengerei en een eettafel, waar het hele gezin samen kan komen om hun maaltijden te delen.
De slaapkamers van de woning zijn voorzien van comfortabele bedden, om de meest ontspannende nachtrust ooit te garanderen. De hoofdslaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een ensuite badkamer met een authentieke stijl douche. De andere slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden en een ensuite badkamer met douche.
De keuken is voorzien van verwarming, en de badkamers en slaapkamers hebben elektrische radiatoren. Mobiele ventilatoren kunnen op aanvraag worden verstrekt.
Als je naar buiten gaat, kom je langs een prachtige glazen veranda, uitgerust met een eettafel. De veranda geeft toegang tot het fantastische buitengedeelte, dat voorzien is van alle diensten die je nodig hebt tijdens je welverdiende vakantie. Een grill stelt je in staat om heerlijke gerechten te bereiden, en de prieel biedt de perfecte plek om in de schaduw te ontspannen.
Het privézwembad bevindt zich op een hoger niveau, bereikbaar via vier treden. Eenmaal hier kun je in het frisse water van het zwembad springen en zonnebaden op de ligstoelen. Verschillende chill-out zones zijn rondom het zwembad geplaatst, zodat je alle hoeken hebt die je nodig hebt om te ontspannen. De voorste veranda is ook voorzien van een eetgedeelte buiten.
De toegang tot de woning is mogelijk via een onverharde weg.
CR/AL/00188
Aantekening: De maten, afstanden en tijden zijn altijd bij benadering.
Indeling: 2 slaapkamer(s) en 2 badkamer(s)
Wat vind je in deze accommodatie?
Minimaal: 1.0m
Maximaal: 2.0m
5m x 10m
Neem contact met ons op
Condities
- Van: 16:00 | Check-Out: 11:00
- Betaal het openstaande bedrag bij aankomst
- Huisdieren niet toegestaan
- Terugbetaalbare waarborg: 100 €
Reviews
9.6 (gebaseerd op 17 recensies)Afstanden
- 55,9 km het dichtstbijzijnde strand
- 10,3 km het dichtstbijzijnde dorp - Taberno
- 10,3 km de dichtstbijzijnde supermarkt
- 10,3 km het dichtstbijzijnde restaurant / bar
- 10,3 km de dichtstbijzijnde apotheek
- Cabo de Gata-Níjar, a 116 km
- Sierra de Baza, a 119 km
- Sierra de Castril, a 121 km
- Reserva Natutal Desierto de Tabernas, a 123 km
- Sierras de Cazorla, Segura y Las Villas, a 153 km
- Sierra Mágina, a 221 km
- Parque Nacional Sierra Nevada, a 223 km
- Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama, a 254 km
- Acantilados Maro Cerro-Gordo, a 265 km
- Sierra de Andujar, a 338 km
- Almeria, a 120 km
- Granada - Federico Garcia Lorca, a 203 km
- Málaga - Costa del Sol, a 321 km
- Sevilla - San Pablo, a 436 km
- Gibraltar, a 439 km
- Jerez de la Frontera - La Parra , a 451 km
- Faro, a 639 km
- Granada, a 189 km
- Úbeda, a 197 km
- Baeza, a 205 km
- Jaen, a 245 km
- Antequera, a 287 km
- Malaga, a 309 km
- Ronda, a 363 km
- Marbella, a 363 km
- Cordoba, a 386 km
- Sevilla, a 433 km
- Jerez de la Frontera, a 446 km
- Mojacar, a 63 km
- Lucainena de las Torres, a 86 km
- Guadix, a 137 km
- Montefrio, a 233 km
- Priego de Córdoba, a 256 km
- Nerja, a 273 km
- Pampaneira, a 273 km
- Frigiliana, a 277 km
- Bubión, a 277 km
- Zuheros, a 278 km
- Capileira, a 279 km
Kaart