Huis met tuin en zwembad in Jaén

Andalucia > Jaén > Jaén > Ref. JAE6280
Nieuw!
x10 x5 x2
Boek met vertrouwen, reis bewust
Geverifieerde huizen, veilige betalingen & een duurzamere reis.
Privé accommodatie
Privézwembad
Airconditioning
Oppervlakte: 220 m²
Babybedje [1]
Huisdieren niet toegestaan

Beschrijving

Vakantiehuis voor 10 personen in de buurt van Jaén, in de provincie Jaén, Andalusië.

Dit charmante huis is perfect om onvergetelijke momenten te beleven in een natuurlijke omgeving omringd door olijfgaarden en landbouwlandschappen die de meest authentieke essentie van het traditionele Andalusische leven vertegenwoordigen. Dankzij de bevoorrechte ligging op slechts enkele minuten van de stad Jaén kun je de rust van het platteland combineren met de culturele rijkdom van de hoofdstad, beroemd om zijn imposante kathedraal, zijn Arabische baden en zijn levendige historische centrum.

Met een privézwembad omgeven door weelderige tuinen met bomen en gazons, wordt deze landelijke accommodatie de ideale bestemming voor wie wil ontspannen, tot rust wil komen en unieke ervaringen in de natuur wil beleven.

Op de begane grond vind je een ruime en gezellige woonkamer met open haard, een praktische en comfortabele kamer, een volledig uitgeruste keuken en een badkamer met een functioneel design douche, en vanuit hier leidt een trap je naar het rustgebied op de bovenste verdieping.

De bovenverdieping herbergt vier ruime en goed verdeelde slaapkamers, twee met een tweepersoonsbed, één met twee eenpersoonsbedden en een andere met vier eenpersoonsbedden, ideaal voor gezinnen of groepen vrienden, plus een complete badkamer met een bad dat comfort biedt voor de hele verdieping.

De buitenkant van het huis is een waar toevluchtsoord van rust met een overdekte veranda die beschikt over een grote tafel, perfect voor lunches in de open lucht met uitzicht op de verzorgde tuin en het omliggende natuurlijke landschap, en een draagbare barbecue die de mogelijkheid biedt om maaltijden te bereiden onder de Andalusische hemel, terwijl de ruime buitenruimtes kinderen de vrijheid geven om te spelen of volwassenen om te ontspannen in de schaduw van eeuwenoude olijfbomen.

Het zwembad is een ware parel van de buitenruimte, omringd door beplanting die frisheid, privacy en charme biedt, en een perfecte sfeer creëert om af te koelen en te ontspannen. Het huis beschikt bovendien over verschillende terrassen die ideaal zijn om te genieten van een kop koffie bij zonsopgang, een rustige lezing of simpelweg om de sereniteit van het landschap te aanschouwen.

Deze landelijke accommodatie voegt ook een unieke waarde toe dankzij speciale ervaring voorstellen, zoals bio-architectuur, die laat zien hoe duurzame architectuur zich met de omgeving integreert om gezonde en milieuvriendelijke ruimtes te creëren, olijfboerentoerisme, die uitnodigt tot wandelingen tussen de olijfgaarden, deelname aan oogsten, adoptie van een olijfboom en proeverijen van eersteklas olie in begeleide sessies, en het agrarische en veehouderijleven, dat de mogelijkheid biedt om in contact te komen met lokale boeren en veehouders, en de tradities van de regio te ontdekken en van dichtbij het ware plattelandsleven in Andalusië te ervaren.

Al met al combineert de woning comfort, ruimte, authenticiteit, duurzaamheid en een ongeëvenaarde landelijke omgeving binnen een ecologisch gecultiveerde olijfboerderij, wat het de perfecte plek maakt om te ontspannen, genieten en het pure Andalusië te ervaren.

VTAR/JA/01571



Aantekening: De maten, afstanden en tijden zijn altijd bij benadering.

Indeling: 5 slaapkamer(s) en 2 badkamer(s)

Slaapkamer 1
4 Eenpersoonsbed(den)
Slaapkamer 2
1 Tweepersoonsbed(den)
Slaapkamer 3
2 Eenpersoonsbed(den)
Slaapkamer 4
1 Tweepersoonsbed(den)
Slaapkamer 5
Badkamer 1
Douche
Toilet
Spoelbak
Badkamer 2
Bañera
Toilet
Spoelbak

Wat vind je in deze accommodatie?

Zwembad Privé
Grootte
4m x 8m
Water: Chloor
Zonder omheining

Seizoensgebonden zwembad: het zwembad is meestal geopend van juni t/m september. Neem voor andere data contact met ons op.
Kenmerken en faciliteiten
Airconditioning: Woonkamer
Aparte keuken
Koffiezetapparaat
Parkeerplaats
Vaatwasser
Barbacoa portatil
Woonkamer
Oven

Condities

Huisregels
  • Van: 16:00 | Check-Out: 12:00
  • Betaal het openstaande bedrag vóór aankomst
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Terugbetaalbare waarborg: 200 €
Inbegrepen diensten
GRATIS . Internet, Airconditioning , Schoonmaak (4 meer)
Annuleringsvoorwaarden
Aankomst > Vertrek

Afstanden

  • 164,5 km het dichtstbijzijnde strand
  • 7,1 km het dichtstbijzijnde dorp - Jaen
  • 7,1 km de dichtstbijzijnde supermarkt​
  • 7,1 km het dichtstbijzijnde restaurant / bar
  • 7,1 km de dichtstbijzijnde apotheek
Natuurparken
  • Sierra Mágina, a 48 km
  • Sierras Subbéticas, a 104 km
  • Sierra de Cardeña y Montoro, a 106 km
  • Sierra de Andujar, a 116 km
  • Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama, a 141 km
  • Sierras de Cazorla, Segura y Las Villas, a 148 km
  • Sierra de Baza, a 151 km
  • Acantilados Maro Cerro-Gordo, a 174 km
  • Parque Nacional Sierra Nevada, a 177 km
  • Sierra de Castril, a 202 km
Luchthavens
  • Granada - Federico Garcia Lorca, a 94 km
  • Málaga - Costa del Sol, a 208 km
  • Almeria, a 214 km
  • Sevilla - San Pablo, a 239 km
  • Jerez de la Frontera - La Parra , a 291 km
  • Gibraltar, a 326 km
  • Faro, a 451 km
Steden om te bezoeken
  • Jaen, a 7 km
  • Baeza, a 56 km
  • Úbeda, a 64 km
  • Granada, a 91 km
  • Cordoba, a 114 km
  • Antequera, a 177 km
  • Sevilla, a 248 km
  • Ronda, a 253 km
  • Marbella, a 253 km
  • Jerez de la Frontera, a 301 km
  • Cadiz, a 332 km
Mooie dorpen om te bezoeken
  • Priego de Córdoba, a 72 km
  • Zuheros, a 73 km
  • Cabra, a 90 km
  • Montefrio, a 92 km
  • Guadix, a 110 km
  • Pampaneira, a 154 km
  • Bubión, a 158 km
  • Capileira, a 160 km
  • Osuna, a 162 km
  • Écija, a 162 km
  • Nerja, a 182 km

Kaart

Virtual assistant