Vakantiehuis in Prado del Rey, provincie Cadiz, Andalusië.
Deze geweldige 12-personen villa is te vinden in het prachtige Cadiz. Je hebt spectaculair uitzicht over de bergen. Met dit vakantiehuis zul je gegarandeerd een onvergetelijke vakantie beleven.
De villa is voorzien van drie slaapkamers. De eerste slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed. De tweede heeft twee tweepersoonsbedden. De derde slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden. Alle kamers beschikken over airconditioning. Verder is er nog een badkamer met douche.
Het huis is uitgerust met een ruime woon-eetkamer, geheel in Andalusische stijl. In het woonkamer gedeelte vind je een hoekbank, salontafel, tv en openhaard. Het eetkamer gedeelte is voorzien van een eettafel en een volledig uitgeruste keuken. De hele etage beschikt over airconditioning.
Als je naar buiten gaat, vind je de tuin met het heerlijk verkoelende privézwembad. Na het zwemmen kan je ontspannen op een van de ligbedden. Geniet tijdens het zonnen van de de frisse bries en het prachtige landschap. In de avond kan je dineren aan de eettafel op het terras. In de voortuin vind je een veranda, met een eethoek en een gedeeltelijk beschaduwde patio.
De villa is bereikbaar via een 1,6-km hobbelig bergpad.
Aantekening: De maten, afstanden en tijden zijn altijd bij benadering.