Casa de vacaciones para 6 personas en Almuñécar, en la provincia de Granada, Andalucía.
Es ideal para disfrutar durante todo el año del sol y el mar, ya sean unas merecidas vacaciones, unos días de desconexión o aprovechar las ventajas que ofrece el teletrabajo y cambiar las vistas de la oficina por un entorno único.
Se encuentra a escasos minutos de playa, en Marina del Este y permite disfrutar del soleado y agradable clima que la Costra Tropical de Granada ofrece durante todo el año.
La vivienda dispone de tres dormitorios, dos con una cama de matrimonio y el otro con dos camas individuales, además de tres cuartos de baño en suite con ducha, un aseo, un salón y una cocina.
Su exterior cuenta con una amplia terraza con vistas al mar y una piscina privada en la terraza de arriba. Ofrece todos los elementos necesarios para una exclusiva estancia, así como, una cuidada y moderna decoración.
Vakantiehuis voor 6 personen in Almuñécar, provincie Granada, Andalusië.
Het is ideaal om het hele jaar door te genieten van de zon en de zee, of het nu gaat om een welverdiende vakantie, een paar vrije dagen of om te profiteren van de voordelen van telewerken en het uitzicht van het kantoor te veranderen voor een unieke omgeving.
Het ligt op een paar minuten van het strand, in Marina del Este, en stelt u in staat om het hele jaar door te genieten van het zonnige en aangename klimaat dat de tropische korst van Granada biedt.
Het huis heeft drie slaapkamers, twee met een tweepersoonsbed en de andere met twee eenpersoonsbedden, evenals drie en-suite badkamers met een douche, een toilet, een woonkamer en een keuken.
De buitenkant heeft een groot terras met uitzicht op zee en een privézwembad op het terras erboven. Het biedt alle noodzakelijke elementen voor een exclusief verblijf, evenals een zorgvuldige en moderne inrichting.
VFT/GR/05984
Aantekening: De maten, afstanden en tijden zijn altijd bij benadering.