Holiday home for 21 people in Marbella, in the province of Malaga, Andalusia.
The farm has three floors in which six large bedrooms and five bathrooms are distributed and also has a reception outside the house that is open from 8 in the morning to 8 in the afternoon.
For groups of 10 or less people some floors will remain closed. Opening the entire villa has an extra cost and the price is for 21 people.
On the ground floor there is a bungalow with two bedrooms with double beds, two single sofa beds, a bathroom with shower, a living room with dining room and an American style kitchen.
This bungalow is completely independent of the other two floors, so to access them you must access from the garden.
On the first floor there are two large bedrooms, each with two double beds, a terrace and a bathroom, although one of the bathrooms is with a shower and the other with a bathtub. On this floor there is also the living room, kitchen and dining room.
On the second floor there are two other bedrooms, each with a double bed, a terrace and a bathroom, although again one of the bathrooms is with a shower and the other with a bathtub. On both floors you can also use some individual sofa beds.
Outside you can enjoy a lovely garden area with several sun loungers, armchairs and Balinese bed to rest and a totally private pool.
There is also a barbecue area, but its use is not included in the price, with a cost per use of 12 euros per person.
Vakantiehuis voor 21 personen in Marbella, in de provincie Malaga, Andalusië.
De boerderij heeft drie verdiepingen waarin zes grote slaapkamers en vijf badkamers zijn verdeeld en heeft ook een receptie buiten het huis die geopend is van 8 uur 's ochtends tot 8 uur' s middags.
Voor groepen van 10 of minder personen blijven sommige verdiepingen gesloten. Het openen van de hele villa kost extra en de prijs is voor 21 personen.
Op de begane grond is er een bungalow met twee slaapkamers met tweepersoonsbedden, twee slaapbanken, een badkamer met douche, een woonkamer met eetkamer en een keuken in Amerikaanse stijl.
Deze bungalow is volledig onafhankelijk van de andere twee verdiepingen, dus om toegang te krijgen moet u toegang hebben vanuit de tuin.
Op de eerste verdieping zijn er twee grote slaapkamers, elk met twee dubbele bedden, een terras en een badkamer, hoewel een van de badkamers is voorzien van een douche en de andere met een bad. Op deze verdieping is er ook de woonkamer, keuken en eetkamer.
Op de tweede verdieping zijn er twee andere slaapkamers, elk met een tweepersoonsbed, een terras en een badkamer, hoewel weer een van de badkamers met een douche is en de andere met een bad. Op beide verdiepingen kunt u ook enkele individuele slaapbanken gebruiken.
Buiten kunt u genieten van een mooie tuin met verschillende ligstoelen, fauteuils en een Balinees bed om uit te rusten en een volledig privézwembad.
Er is ook een barbecue, maar het gebruik ervan is niet inbegrepen in de prijs, met een kost per gebruik van 12 euro per persoon.
VFT/MA/26481
Aantekening: De maten, afstanden en tijden zijn altijd bij benadering.